Oferta dla agencji, drukarni, pośredników


Od 2002 roku zajmujemy się flokowaniem. Flok nakładamy na różne powierzchnie, ale tu konkretnie chcemy zaoferować:

  • wizytówki flokowane
  • karty świąteczne, zaproszenia
  • smycze reklamowe flokowane (oraz sito-transfer)
  • formatki do nadruku flok na odzieży lub gotowa odzież z nadrukiem flok

WIZYTÓWKI

Na potrzeby odbiorców detalicznych i niektórych agencji przygotowaliśmy ofertę wizytówek od A do Z.
Wystarczy, że przygotujecie odpowiednio pliki i prześlecie je do nas. Resztą zajmiemy się my.
Mamy jednak świadomość, że wielu spośród Was posiada własny park maszynowy czy też współpracuje na stałe z drukarniami i wolelibyście np. druk offsetowy wykonać we własnym zakresie, a nam zlecić tylko flokowanie lub flokowanie i sztancowanie. Tak też można. Jesteśmy elastyczni specjalnie dla Was.

KARTY ŚWIĄTECZNE, ZAPROSZENIA ITP.

W przypadku tych produktów wolimy zająć się tylko pokrywaniem flokiem. Różnorodność papierów, kształtów, technik zdobienia jest tak ogromna, że najlepiej dla nas jest wykonać flokowanie nawet z pominięciem sztancowania.

SMYCZE REKLAMOWE FLOKOWANE I SITO-TRANSFER

Smycze flokowane były pierwszym produktem produkowanym przez naszą firmę. Technika uległa zmianie na przestrzeni lat ale nadal oferujemy smycze pokryte flokiem. Mają rewelacyjny efekt 3D.

Smycze reklamowe możemy wykonać jako produkt gotowy lub sprzedać taśmę zadrukowaną i ewentualnie pociętą na odcinki. Druga możliwość przeznaczona jest dla agencji które we własnym zakresie szyją smycze reklamowe.

FORMATKI FLOK LUB NADRUK FLOK NA ODZIEŻY (również SITO-TRANSFER)

Co to takiego formatki flok? Jesteście pośrednikiem. Może posiadacie prasę do transferów. Może wykonujecie nadruki na odzieży wycinając ploterem w folii flex lub flock.

Idealnym uzupełnieniem w takiej sytuacji Waszej oferty jest możliwość bazowania na naszym parku maszynowym i możliwości zamówienia formatek flok. Otrzymujecie gotowe arkusze zawierające określony nadruk. Nie macie potrzeby „wybierania” zbędnej folii itp. Wystarczy, że rozgrzejecie prasę, położycie materiał i wgrzejecie nadruk.

Kiedy takie rozwiązanie ma sens?

  • duże nakłady
  • projekty z dużą ilością folii do wybrania

 

Aby ułatwić Wam pracę z klientami przygotowujemy specjalny segregator zawierający niezbędne informacje, próbki, formularze itp. Wszystko to będzie opatrzone całkowicie nową, niezwiązaną z naszą firmą marką. Wszystko po to aby jeszcze uczciwiej podejść do współpracy z Wami.
Nasza firma jako jedna z nielicznych na rynku oferuje dwa poziomy cenowe niemal na wszystkie produkty. Osobne cenniki dla pośredników i dla detalistów.