Oferta dla agencji reklamowych


Obecnie poszukujemy agencji reklamowych z głównych większych miast Polski (ale nie tylko) aby zaoferować im specjalne warunki, zestaw niezbędnych materiałów do prezentowania oferty wybiórczego flokowania na papierze.

90% naszych produkcji to efekt współpracy z agencjami i pośrednikami. Jednak większość tych kontaktów wynika z poszukiwania firmy wykonującej flok na papierze pod konkretne zamówienie.

Naszym obecnym priorytetem jest wprowadzić do wybranych firm takie produkty jak wizytówki flokowane, karty świąteczne z flokiem i zaproszenia jako jedna z dostępnych na stałe opcji. Chcemy zapoznać Was z pięknem i trudem tej technologii. Oferujemy godziwe marże, wszelką pomoc na etapie tworzenia projektu graficznego itp.

Możemy zaoferować samo flokowanie lub wykonanie określonego produktu od A do Z. Część agencji nie współpracuje na stałe z drukarniami offsetowymi i nie mają specjalnych (niskich) cen. Wtedy korzystne może okazać się wykonanie całego procesu produkcyjnego w naszej firmie. Dla tych firm czy też drukarń które druk offsetowy robią we własnym zakresie oferujemy wykonanie tylko warstwy floku i ewentualnie sztancowanie.

Zainteresowane firmy/osoby zapraszamy serdecznie do kontaktu na email: agencje@flokowane.pl